هوانوردی عمومی (General Aviation) پدیده ای است بسیار پرطرفدار در کشورهای توسعه یافته که روزبروز در اخبار مامورینها و شرح وطایف این بخش از هوانوردی برای گشت ها و اطلاع رسانی ها ، آتش نشانی هوایی ، صدور اسناد ملکی ، سم پاشی هوایی و….و حتی تاکسی هوایی خبرهایی در رسانه ها بچشم  می خورد.

 کلمات و عباراتی مانند : آموزش و یادگیری ، طراحی و تولید ، آزمایشات  و اخذ تاییدیه ها  ، نگهداری و تعمیر و خدمات پس از فروش از یک وزن ، پیچیدگی و صرف زمان و سرمایه بسیار در هوانوردی حکایت دارد.

در حالیکه هوانوردی عمومی همان ارزش ها را به سادگی و بدون هیچگونه پیچیدگی و در حداقل زمان در اختیار آحاد مردم قرار داده ، به گونه ای که بعد از دهه ۷۰ میلادی هر فردی در اروپا و آمریکا میتوانست صاحب گواهینامه و حتی هواپیمای شخصی شود و این مهم مرهون زحمات متخصصانی بود که جامعه را با وسایلی مانند کایت ، پاراگلایدر ، جایروپلن و دیگر پرندگان فوق سبک آشنا و قوانین و مقررات تسهیل کننده ای را با هدف فراگیری این پدیده ، تدوین نمودند.

مجموعه آموزشی پیش رو حاصل تجارب سه دهه فعالیت پس از  رسیدن به همان ارزش هاست و تلاش بر این است که با بهره گیری از ابزارهایی پیشرفته و  بروز مانند  آموزش الکترونیکی (LMS) تمامی این سه دهه  سرمایه گذاری را که حاصل آن ده ها محصول و صدها  بهره بردار میباشد بصورت مرحله به مرحله در اختیار تمامی علاقه مندان  در جای جای کشور و منطقه قرار دهد.

مجموعه آموزشی مبانی هوانوردی عمومی با همت اساتید و متخصصین و بر اساس منابع و مواخذ مرجع تهیه گردیده و بهره گیری از این مجموعه شما را برای قدم های بعدی که همانا طراحی ، ساخت ، تولید و مهمتر از همه خدمات ، در عرصه هوانوردی است ، آماده مینماید.

بدیهی است ، با توجه به تایید محتواهای آموزشی پس از گذراندن موفق دوره های شش گانه ( سازه هواپیما ، آیرودینامیک ، کنترل ، پیشرانه ، هواشناسی و ارتباطات ) به علاقه مندان از طرف دانشکده هوا فضا  و یا باشگاه های هوانوردی مربوط ، گواهی نامه اعطاء خواهد گردید.

اطلاعات دوره

زمان تقریبی: 30

سطح: مقدماتی

دسته بندی ها :

مربی دوره

گروه هوانوردی گروه هوانوردی Author

دانشجویان دانشکده هوافضا

فروش 2,940,000.00 2,500,000.00

دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر

فروش 3,260,000.00 2,940,000.00

ثبت نام آزاد

فروش 3,520,000.00 3,340,000.00

سازه

ارتباطات 

آیرودینامیک

کنترل

پیشرانه

تئوری هواشناسی

دسته‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!